Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZOMBIE- Opravdu existují !

9. 9. 2007

Haiti -

Oživit mrtvolu se možná někomu z vás zdá být na psychiatrii.... Ale někteří z černích obyatelů Haity tzv. čarodějové dokáží zabít normálního člověka a po jeho pohřbu ho vykopat z hrobu a  udělat z něj svého otroka. Zombie zapomene na to co byla...a poslouchá jen svého pána... tito "zombie" pak pracují na jedné práci většinou v třtinovích polích. Musí se starat aby zombie nedostala do ust něco osoleného nebo sůl...protože se pak může stát neovladatelnou...protože si vzpomene na svoji minulost... myslíte že je to blbost???

Několik lidí se už pokusilo vypátrat o co se tu jedná...mezi nimi také Angličan Wiliam Seabrook...aj.  Bylo jich mnohem víc a tak se podívejte na co přišli....

Byla žena jménem Felicia Felix-Mentrov a její příběh zní jako ostatník "prokletých" a budoucich "Zombií". V roce 1907 zemřela...na nasledky podivné nemoci.Ovšem v roce 1936 se objevila nahá v zuboženém stavu, na cstě k farmě jejího bratra...všichni z její rodiny je bezpečně identifikovali ale také museli konstatovat že jí r. 1907 byli  na pohřbu. Převezli jí do nemocnice kde jí podrobně ošetřili.(jmeno nemocnice je Haiti Port-au-Prince).Tam se k ní dostala jistá Američanka Zora Hurstonová aby jí mohla i fotografovat. Později o ní vyprávěla že měla "prázdný obličej a její výčka byla pobledlá" .Ovšem z ní nedostali ani slovo.

Tak začalo zkoumání "Zombií".

Způsob - Oběti podstrčili prášek který měl za příčinu její bolestivou"klinickou smrt" . Dýchání nebylo rozeznat,hmat byl nenahmatelný...aj. Obět byla pohřbena. Do osmi hodin jí musel vykopat a oživit..zbyčováním a svázáním aby obět poslouchala...příčinou sou použité drogy. Potom jsou nakrmeny pastou batátu (sladkých brambor),třtinového sirupu a datury,rostilnky které se vyskytují běžně na Haiti pod krycím jménem "okurka Zombií".Zombie se pak dostává do hlubokého tranzu,nemá paměť vůli a neumí komunikovat....potom vykonává práci svého pána....oovšem podmínkou je že dostavá pravidelně přísun drog,. ... (drogy jsou získané např. ropuchy obrovské nebo jiných ryb z rodu čtverzubců)

A vy na to???? =)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

NOOOOOO ?

(natalie mullerova, 1. 12. 2013 21:03)

ja bych rekla ze zombie neexistuje v pripade to byli kanibalove nebo mozna jsou coz pochybuju ale stejne s toho jde docela strach no :O

zombie

(martin, 11. 10. 2011 19:30)

ja bich nechtěl bit oběti zombie sezrat mě mozek :(

Re: zombie

(darius, 4. 1. 2013 15:33)

po dlé mé zombici nééxsistuji